Praktický lékař pro dospělé

Aktuální ordinační hodiny na: www.aambulance.cz

 

Ordinační hodiny: od 1.4.2018 Objednávání: 
Pondělí: MUDr. Potužník 08:00 - 13:00  lékař Telefon: 245 008 051
Úterý: MUDr. Drouotová

13:00 - 18:00  lékařka

Mobil: +420 777 297 887
Středa: MUDr. Potužník 08:00 - 13:00  lékař Email: brezany(zavináč)aambulance.cz
Čtvrtek:

MUDr. Potužník

 

 

MUDr. Drouotová

08:00 - 12:00  lékař jen echo, pouze pro zvané klienty

 

13:00 - 18:00  lékařka

Web: www.aambulance.cz
Pátek: MUDr. Potužník

08:00 - 10:00  lékař

10:00 - 12:00  sestra

   

 

Každý den jsou první dvě ordinační hodiny jsou vyhrazeny pro akutně nemocné. Na tuto dobu se NELZE OBJEDNAT.

Telefonicky se můžete objednat během ordinačních hodin na telefonním čísle ordinace. Nebo můžete poslat email brezany(zavináč)aambulance.cz.

Anebo využít možnost internetového objednávání, kde na emailu brezany(zavináč)aambulance.cz získáte přístupové údaje. 

mudr. potuznik

MUDr. Petr Potužník

Promoval na Fakultě všeobecného lékařství v Praze v roce 1993. Pracoval ve FN Motol, nejprve na Interní a kardiologické klinice a od roku 2002 na Urgentním příjmu dospělých. Atestoval z vnitřního lékařství má aprobaci pro obory praktické všeobecné lékařství a interní medicína. Zabývá se klinickým výzkumem, absolvoval pracovní pobyty ve Švýcarsku a v USA, přednáší na odborných kongresech.

Ordinace č. 32

 

 

Snažíme se, abyste na vyšetření v naší ordinaci nemuseli dlouho čekat, a tak nabízíme možnost objednání telefonicky a přes internet. Doporučujeme této možnosti využít. Opakovaně se stává, že se střídají časy, kdy je čekárna zcela prázdná s hodinami, kdy je téměř plná. I objednaný pacient může samozřejmě nějakou dobu čekat: Není totiž možné dopředu určit počet akutních nemocných nebo stanovit jak dlouho bude konkretní ošetření trvat. Ale jistě všichni pochopí, že pacienty s akutním ohrožením zdraví nebo života není možné nechat čekat. Klienty naší ordinace ošetřujeme podle následujích priorit: 1) Akutně nemocní 2) Objednaní 3) Podle času příchodu. Pořadí pacientů určuje lékař nebo sestra.

 

Zároveň si Vás dovolujeme informovat, že se náš team rozrostl o  zdravotní sestřičku Pavlu Chmárovou, kterou tímto vítáme do našeho kolektivu. Díky tomu dokážeme nově nabídnout i podávání infuzí v domácím prostředí. Jedna ze sestřiček je tedy schopna v případě zájmu navštívit pacienta v místě jeho bydliště nebo kanceláře a podávat infuzi v pohodlí jeho domova. Jedná se o nadstandartní výkon, který pojištovna nehradí, a který je zpoplatněn částkou 2,000 Kč.

 

Poskytujeme služby v odbornostech praktický lékař pro dospělé (001), vnitřní lékařství (101) a kardiologie (107). Zvládáme výkony od běžných prohlídek po specializovaná vyšetření srdce a cév. V naší péči máme pacienty s ischemickou chorobou srdeční, hypertenzí, diabetiky II.typu a pacienty s poruchami funkce štítné žlázy.Ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji, ekg, echokardiografií, tlakovým a ekg Holterem, spirometrií, zatěžovým ekg testem (ergometrií) a krevním analyzátorem umožňující okamžité stanoveni CRP, INR a glykosylovaného hemoglobinu.

 

Kontakty

PROVOZ POLIKLINIKY NEPRERUSEN

 

Poliklinika Dolní Břežany
Dělnická 120
252 41 Dolní Břežany

Jen 20 minut od METRA C Kačerov

Informace k jednotlivým ordinacím naleznete zde.