Sloučení pojišťoven ZPMA a ČPZP = ČPZP

K1.10.2012  se stávají automaticky všichni pojištěnci Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE klienty České průmyslové zdravotní pojišťovny. Při Vaší nejbližší návštěvě u pojištěnců ZPMA uděláme změnu v naši evidenci na recepci.

Vážení klienti,
na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR bylo povoleno sloučení Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Nástupnickou organizací je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, která od 1. 10. 2012 přebírá veškerá práva a závazky ZP M-A.

K tomuto datu se stávají automaticky všichni pojištěnci Zdravotní pojišťovny METAL-ALIANCE klienty České průmyslové zdravotní pojišťovny.

Při Vaší nejbližší návštěvě u pojištěnců ZPMA uděláme změnu v naši evidenci na recepci.

1.10.2012