PRAKTICKÝ LÉKAŘ - posilující dávka proti Covid19

Posilující dávka proti Covid19 v ordinaci praktického lékaře

- pouze pro naše registrované klienty

3.12.2021 Posilující dávka proti Covid19

Vzhledem k mimořádnému zájmu o aplikaci posilující dávky vakciny proti Covid19 přidáváme další časy pro její aplikaci:

pátky 10.12 a 17.12 po 14 hod.

Máte-li zájem, objednejte se k očkování na emailu brezanyzavináčaambulance.cz Jako posilující dávku podáváme mRNA vakciny Pfizer a Moderna, minimálně 5 měsíců po ukončeném očkování dvoudávkovou vakcinou nebo 2 měsíce po očkování Janssen/Johnson. Vědecké publikace doporučují po očkování Pfizerem vakcinu Moderna, po jiných očkováních je vhodnější Pfizer. Očkujeme pouze u nás registrované pacienty.

Na poliklinice v Dolních Břežanech v ordinaci praktického lékaře probíhá očkování posilovací (tzv.“třetí“) dávkou vakciny proti Covid19. Máte-li zájem a pokud uplynulo alespoň 6 měsíců od ukončeného očkování, napište si o termín na brezanyzavináčaambulance.cz  Pro posilovací dávku jsou schválené mRNA vakciny PfizerBiontech a Moderna.
Nadále očkujeme proti chřipce vakcinami Influvac Tetra a VaxiGrip Tetra, osoby nad 65 let mají očkování zdarma. Očkovat proti chřipce je možné současně s jakoukoli jinou vakcínou. Vakcínu proti chřipce je možné aplikovat v jeden den, do odlišných míst. Doporučujeme ale odstup 14 dnů od vakcíny proti onemocnění covid-19. Očkování se ale neprovádí u osob, které jsou v karanténě nebo izolaci pro onemocnění Covid19.

2.11.2021

v odpoledních hodinách preferujeme volání na mobilní telefon

recepce(zavináč)poliklinikabrezany.cz