Prakticky lekar - od 1.9.2014

Od 1.9.2014 dochází ke změně v ordinačních hodinách praktického lékaře pro dospělé.

Ordinace bude zajištěna dvěma lékaři - MUDr. Petr Potužník a nově paní doktorka MUDr. Nikola Klímová.

Ordinační hodiny jsou následující:

pondělí         9:00 - 13:00      MUDr. Potužník

úterý           14:00 - 18:00      MUDr. Potužník

středa           9:00 - 14:00      MUDr. Klímová

čtvrtek        14:00 - 18:00      MUDr. Potužník

pátek          14:00 - 17:00      MUDr. Klímová

Ordinační hodiny jsou rozděleny na akutní a objednané pacienty.

Více informací naleznete na stránkách www.aambulance.cz, ordinanční hodiny - Dolní Břežany.

Pro komunikaci používejte výhradně telefony této ordinace - viz. kontakty.

Od 1.9.2014 Vás přivítáme v nově zrekonstruované ordinaci.
Pro méně pohyblivé pacienty je k disposici výtah, přístup do ordinace je bezbarierový.  K zapůjčení je také invalidní vozík. Lékař a sestra mají oddělené pracovny, v případě potřeby můžeme vyšetřit dva pacienty najednou.

Každý den je první půlhodina ordinačních hodin vyhrazena pro akutně nemocné. Na tuto dobu se NELZE OBJEDNAT.

Snažíme se, abyste na vyšetření v naší ordinaci nemuseli dlouho čekat, a tak nabízíme možnost objednání telefonicky a přes internet. Doporučujeme této možnosti využít. Opakovaně se stává, že se střídají časy, kdy je čekárna zcela prázdná s hodinami, kdy je téměř plná. I objednaný pacient může samozřejmě nějakou dobu čekat: Není totiž možné dopředu určit počet akutních nemocných nebo stanovit jak dlouho bude konkretní ošetření trvat. Ale jistě všichni pochopí, že pacienty s akutním ohrožením zdraví nebo života není možné nechat čekat. Klienty naší ordinace ošetřujeme podle následujích priorit: 1) Akutně nemocní 2) Objednaní 3) Podle času příchodu.
Pořadí pacientů určuje lékař nebo sestra.

Telefonicky se můžete objednat během ordinačních hodin na telefonním čísle ordinace. Nebo můžete poslat email brezany@aambulance.cz

2.9.2014