Praktický lékař - aktuální informace

Od  29/5/2020 rozšiřujeme páteční ordinační hodiny 08,00-12,00 hod. V Dolních Břežanech ordinuje MUDr. Hana Zíková, ve Stodůlkách MUDr. Petr Potužník.

Žádáme Vás abyste nadále respektovali rozdělení na akutní a objednané pacienty. Po ukončení hodin vyhrazených pro akutní pacienty prostory dezinfikujeme a budeme ošetřovat jen objednané NEINFEKČNÍ pacienty. Máme ve své péči onkologické pacienty a nemocné po transplantacích orgánů, pro které představuje infekce Covid19 smrtelné nebezpečí, takže naše opatření laskavě dodržujte.

Využívejte možnosti internetového objednávání a předpisu léků. Přístupové údaje si můžete vyžádat u sestřičky na adrese brezany@aambulance.cz

Nadále dodržujte preventivní opatření nařízená v rámci prevence Covid19 – noste roušky a dodržujte rozestupy 2m. Při naplnění kapacity čekárny (max 3 osoby)se přihlašte jen kartičkou pojišťovny do čekárnového systemu a počkejte v chodbě nebo na schodech.

V případě zájmu o vycestování do zahraničí Vám můžeme provést test na protilátky (americká výroba) a vystavit potvrzení v českém a anglickém jazyce. Vyšetření není hrazeno pojišťovnou a je zpoplatněno částkou 1.500 Kč. (Nejedná se o čínské rychlo-testy určené na ukončování karantény.)

Přejeme pevné zdraví a těšíme se na viděnou v ordinaci

Kolektiv Aesculap Ambulance s.r.o.

19.5.2020