POLIKLINIKA - VSTUPY - provoz nepřerušen

Vstup IVstup IIVstup III

PROVOZ ORDINACI JE NEPRERUŠEN.

Vstupy jsou značeny.

Vchod k ordinacím je z ulice Družstevní.

Stejně tak i k odběrové místnosti nebo k ordinaci MUDr. Nováková (dětská lékařka).

Vstup do lékarny je z ulice Dělnická.

Velice se omlouváme za nepříjemnosti vzniklé po dobu přestavby polikliniky a děkujeme za pochopení !

Od středy 21.8.2019 bude uzavřen vchod do polikliniky z ulice Dělnická. Nový vchod do polikliniky, včetně recepce bude přesunut do zadní části polikliniky. Cesta je vedena z ulice Družstevní, přes původní parkoviště pro zaměstnance. Nové vchody do polikliniky, k dětské lékařce  a do odběrové místnosti budou viditelně značeny cedulemi na plotě.

Vchod do lékarny zůstává prozatím nezměněn.

Víme, že po dobu stavby pro vás nebude návštěva polikliniky, tak komfortní. Věříme, že se s námi budete těšit na nové a moderní prostory, které nabídnou dostatečný prostor pro rozšíření ordinací praktického lékaře pro děti i pro dospělé a nové lékařské odbornosti.

O aktuálních změnách vás budeme včas informovat na našich stránkách.

23.8.2019