Poliklinika Dolní Břežany získala registraci od Středočeského kraje

S potěšením můžeme oznámit, že po mnohých peripetiích získala Poliklinika Dolní Břežany registraci pro Středočeský kraj. To nám umožňuje léčit pacienty na naší poliklinice v následujících oborech: alergologie, pneumologie, diabetologie, neurologie, rehabilitace, oční lékařství, endokrinologie, ortopedie a dětská neurologie.

Všechny tyto registrace jsou zaštítěny lékaři - odbornými garanty s maximální odbornou kvalifikací. Obory ORL a urologie budou zajištěny lékaři s vlastní registrací, jejich náběh očekáváme během prázdnin, v plném rozsahu pak od září.

Objednávání k lékařům z oborů alergologie, oční lékařství, ORL, urologie, dětská neurologie a diabetologie je možné již nyní, přes recepci polikliniky, a to osobně, nebo telefonicky na tel.: 608952527. Některé obory můžete využívat již v období prázdnin, zbylé poběží v plném rozsahu od září.O dalších novinkách a aktualitách Vás budeme touto cestou pravidelně informovat.

Váš team Polikliniky Dolní Břežany

30.8.2011