Požadovaný text nenalezen. Aktuality - Poliklinika Dolní Břežany

Zvolte stranu: 1-5 | 6-9

POLIKLINIKA - VSTUPY - provoz nepřerušen

Vstup IVstup IIVstup III

PROVOZ ORDINACI JE NEPRERUŠEN.

Vstupy jsou značeny.

Vchod k ordinacím je z ulice Družstevní.

Stejně tak i k odběrové místnosti nebo k ordinaci MUDr. Nováková (dětská lékařka).

Vstup do lékarny je z ulice Dělnická.

Velice se omlouváme za nepříjemnosti vzniklé po dobu přestavby polikliniky a děkujeme za pochopení !

Od středy 21.8.2019 bude uzavřen vchod do polikliniky z ulice Dělnická. Nový vchod do polikliniky, včetně recepce bude přesunut do zadní části polikliniky. Cesta je vedena z ulice Družstevní, přes původní parkoviště pro zaměstnance. Nové vchody do polikliniky, k dětské lékařce  a do odběrové místnosti budou viditelně značeny cedulemi na plotě.

Vchod do lékarny zůstává prozatím nezměněn.

Víme, že po dobu stavby pro vás nebude návštěva polikliniky, tak komfortní. Věříme, že se s námi budete těšit na nové a moderní prostory, které nabídnou dostatečný prostor pro rozšíření ordinací praktického lékaře pro děti i pro dospělé a nové lékařské odbornosti.

O aktuálních změnách vás budeme včas informovat na našich stránkách.

Praktický lékař- 21.10. -1.11.19 změny ordinace + novinky

Několik novinek na říjen 2019:

V týdnu od 21.10.2019 ORDINUJEME takto :

ÚT, ČT MUDr. Drouotová ve svých ordinačních hodinách.

ST, PÁ bude přítomna pouze sestra v době od 8.00 - 13.00 hod.

1)      V době 29/10-1/11/19 NEORDINUJEME – v době podzimních prázdnin. Vyzvedněte si svoji pravidelnou medikaci včas.
2)      Očkování proti chřipce předpokládáme zahájit 11/10/19 - hned jak nám bude očkovací látka dodána. Používáme tetravakcinu, obsahující několik chřipkových kmenů, jejíž výroba se pro letošní rok proti plánu opozdila.
3)      VZP ohlásila nový program finanční podpory pro diabetiky, možnost příspěvku až 2000 Kč! Podmínkou je vyzvednutí poukazu u nás v ordinaci a zaplatit za služby/zboží do 30/11/19.
Klient pojišťovny VZP s diabetem  může čerpat dva nové speciální příspěvky z fondu prevence VZP vhodné pro diabetiky:
• 1 000 Kč na pohybové aktivity nebo zakoupení sportovního vybavení pro vlastní potřebu ((nevztahuje se na sportovní oblečení),
• 1 000 Kč na nutriční poradenství nebo sestavení jídelníčku. Tato činnost musí být zajištěna pouze nutričním terapeutem uvedeným na seznamu http://www.cant.cznebo na https://www.nutricniterapeuti.cz/

Žádat o příspěvek je možno do 31. 12. 2019, předložením poukazu společně s originály platebních dokladů k jednotlivým příspěvkům na kterékoli pobočce VZP

Odběrová místnost Nextlab - 24.10. - 25.10.2019 změny v provozu

V dnech ČT a PÁ  24.10., 25.10.2019  bude provoz odběrové místnosti :

7.00 - 14.00 hodin

Děkujeme za pochopení.

LÉKÁRNA - dočasná změna otevírací doby lékárny

Dočasná změna otevírací doby lékárny :

Pondělí  8:00 - 12:00

Pátek zavřeno