Kompletní diagnostické metody přímo na poliklinice

Nedávno byl v ordinaci MUDr.Potužníka (praktické lékařství, interna a kardiologie) instalován nový bicyklový ergometr ("šlapací kolo") pro zátěžové testy rizikových pacientů i preventivní vyšetření sportovců. V případě potřeby jsou následné invasivní zákroky prováděny ve spolupracujících nemocnicích (FN Motol, IKEM nebo Homolka). Nové vyšetření doplňuje komplexní diagnostické metody (ekg, spirometrie, ekg Holter, TK Holter, echokardiografie, duplexní sonografie cév).

Rozšířili jsme i možnosti stanovení některých parametrů přímo v ordinaci (CRP, INR, glykemie, glyk.Hb, cholesterol, triglyceridy, stolice na okultní krvácení). Během chvilky tak můžete znát výsledek těchto testů a není nutné si nechat odebírat žilní krev a čekat do dalšího dne.

Zvažujeme prodloužení ordinačních hodin a zajímá nás Váš názor.

Více informací na www.aambulance.cz

.