Aktuality

Gynekologie + urologie od 1.4.2014

Na základě řady dotazů a po úspěšných jednáních s VZP otevíráme od 1.4.2014 gynekologii a urologii.

Ordinovat budou:

gynekologie - UTERY (1.4.2014 - první ordinační den - MUDr. Ševít)

MUDr. Dita Pelikánová nebo MUDr. Jan Ševít - lékaři z Hořovické nemocnice

urologie - STREDA (2.4.2014 - první ordinační den)

MUDr. Miloslav Šincl - uznávaný urolog.

Informaci o termínech získáte na recepci. Telefonické objednávky preferujeme po 13 hodině, pak se Vám můžeme lépe věnovat anebo emailem.

Nové odbornosti – gynekologie, urologie

Po rozběhnutí stávajících odborností rozšiřujeme nabídku a od  1.4.2014 spouštíme ordinaci gynekologie a urologie. Ordinace bude vybavena ultrazvukem a dalšími moderními přístroji. Co se týká lékařů, tak na gynekologii se budete moci objednat k MUDr. Ditě Pelikánové nebo k MUDr. Janovi Ševítovi. Ordinace urologie bude zajištěna MUDr. Miloslavem Šinclem. Pro návštěvy těchto ambulancí nepotřebují pacienti žádná doporučení. Stačí se objednat. Ordinační hodiny budou od 1.4.2014 od 8:30 do 13 hodin, a to gynekologie v úterý a urologie ve středu. V případě zájmu budou hodiny prodlouženy až do odpoledních hodin.

Gynekologie

Zajistíme komplexní prenatální péči, tzn. sledování těhotných, dále diagnostiku a léčbu všech běžných gynekologických onemocnění, klimakterickou medicínu, urogynekologii a další péči, která se k této odbornosti váže. V rámci vyšetření probíhá také onkologická prevence, tj. vyhledávání a léčba přednádorových afekcí, kolposkopie, cytologie, včetně testů na humánní papilomaviry (HPV)- detekce nízko a vysoko rizikových kmenů virů.

Oba lékaři mají dlouholetou praxi v gynekologické ambulanci a zároveň vedou porody v moderní a stále se rozvíjející Hořovické nemocnici (NH Hospital, a.s.), se kterou máme zajištěnou spolupráci.

Hořovická nemocnicemá po rekonstrukcích nové, špičkově vybavené porodnické i gynekologické oddělení včetně nadstandartních lůžek a v roce 2009 otevřeli novorozeneckou intermediární jednotku , tj. péči o předčasně narozené děti od 32 týdne. Dále spolupracujeme s gynekologicko-porodnickou klinikou FN Praha Motol a dalšími porodnicemi dle výběru klientů.

Urologie

Urologická vyšetření budou prováděna MUDr. Miloslavem Šinclem, který je uznávaným specialistou s dlouholetou praxí jak v nemocnicích, tak ve vlastní soukromé Urologické klinice.

MUDr. Šincl zajišťuje komplexní urologickou péči, diagnostiku a dispenzarizaci nejen o onkologické pacienty, vyšetřuje zejména pacienty s nádory ledvin, prostaty, varlat, penisu, s uroteliálními nádory, pacienty s litiázou (močovými kameny), včetně zajištění metabolických vyšetření, pacienty s dysfunkcemi dolních močových cest, ale i poruchy funkce mužského genitálu, ve spojení se všemi projevy stárnutí muže včetně poruch erekce i vyšetření tzv. andropauzy. Všechna tato vyšetření budou moci probíhat na naší poliklinice. Dále budou moci v Břežanech probíhat  vyšetření pacientů s inkontinencí moče, pacientů vyžadujících chirurgickou léčbu poruch sexuální diferenciace a v neposlední řadě i dětských pacientů (v celé šíři urologie). Ordinace má  nejmodernější vybavení (ultrasonograf včetně powerdopplera a transrektální sondy, flexibilní cystoskop, nejmodernější urodynamická jednotka a další přístroje), které nejen urychlí Vaše vyšetření, ale klade si za cíl, aby bylo co nejvíce příjemné a přesné.

Pokud je  nutná operativní terapie, pak je prováděna ambulantně miniinvazivními metodami na Urologické klinice MUDr. Šincla. Pokud je však stav natolik vážný, že je nutná hospitalizace, spolupracuje pan doktor se všemi Fakultními nemocnicemi v Praze. Tam Vám operaci provede buď osobně, nebo zajistí ty nejlepší operatéry na daný problém v urologii. Následná péče bude probíhat opět ambulantně u nás v Břežanech.

Pokud máte jakékoliv potíže z výše uvedeného, nebo se potřebujete jen poradit, nebo jste se doslechli o preventivním vyšetření a stydíte se zeptat svého praktického lékaře, neváhejte se na pana doktora Šincla obrátit. Třeba z počátku i jen elektronickou formou pomocí e-mailu, nebo telefonicky.

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.

26.2.2014

Kontakty

Poliklinika Dolní Břežany
Dělnická 120
252 41 Dolní Břežany

Jen 20 minut od METRA C Kačerov

Informace k jednotlivým ordinacím naleznete zde.

Recepce

Telefon:
+420 245 006 450

recepce@poliklinikabrezany.cz

Kontakty do jednotlivých ordinací.

mapa polikliniky