Den zdraví představil nové středisko

Děti soutěžily u stánku synlab czechObčané obce Dolních Břežan a okolí si mohli v rámci Dne zdraví, který se uskutečnil 15. září, prohlédnout ordinace v nově zrekonstruovaném zdravotním středisku. Den zdraví se nesl ve znamení hojné účasti z řad místních obyvatel. Ti měli možnost se nejen seznámit s novými odborníky a praktiky, ale řada z nich si také vyslechla přednášku na téma „Rakovina prsu“, kterou vedl MUDr. Petr Strnad.

"S velkým zájmem se setkaly stánky našich partnerů, jako jsou zdravotní pojišťovna METAL- ALIANCE, kde probíhalo měření tuků, stánek České pojišťovny Zdraví či stánek laboratoří synlab czech, kde si přišly na své i nejmenenší: za správnou odpověď na kvízovou otázku z oblasti prevence zdraví získaly sladkou odměnu nebo drobný dárek," přiblížil program Dne zdraví zástupce provozovatele nového zdravotního střediska Petr Strnad.

Poliklinika Dolní Břežany je vybavena jedenácti odbornými pracovišti a také odběrovým centrem laboratoře synlab czech.

19.9.2011